Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie komfortu życia jak również psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Adosphere 3 podręcz

To, że we wszystkim umiemy odkryć zalety i we wszystkim ...